נצפה 1,148 פעמים

שינויים בפייסבוק-חשיפה גבוהה לשיתוף קישורים בדפים

שינויים בפייסבוק – פייסבוק תציג יותר עדכונים מסטאטוסים Link-Shareפייסבוק אלגוריתים

פייסבוק הודיעו על שינוי נוסף באלגוריתים שלהם המשפיע על הניוזפיד וחשיפת הדפים.

החל מהיום, בניוזפיד שלכם, אתם תראו הרבה יותר סטאטוסים של טקסט בלבד שפרסמו החברים שלכם, והרבה פחות סטאטוסים של טקסט בלבד שפרסמו דפים שעשיתם להם לייק.
(פייסבוק ראו שסטאטוסים עם טקסט בדפים מקבלים הכי פחות אינטראקציה).

מה לגבי סטאטוסים מדפים?

פייסבוק הודיעו שהם יתנו חשיפה גבוהה יותר לסטאטוסים בדפים שיש בהם שיתוף קישורים (Link-Share)

זאת מאחר והם ראו שדפים המשתפים קישורים באמצעות Link-Share, מקבלים הרבה יותר אינטראקציה מהאוהדים בדף , כלומר יש לסטאטוסים מסוג זה עלייה בתגובות, בשיתופים, במספר הלייקים וכמובן בהקלקות על הלינק המדובר.

מהו שיתוף קישור?

כאשר אנו כותבים סטאטוס שהוא קישור לתוכן ברשת, רובנו כותבים מספר מילים, מוסיפים את הקישור "כהעתק הדבק" , וכדי לייצר חשיפה גבוהה, גם מעלים תמונה רלוונטית לסטאטוס. לדוגמא כך:

A

אבל זה כבר פחות אפקטיבי, במקום זה, תשתמשו בLink-Share שהוא שיתוף לפוסט בצורה כזו:

B

שימו לב בתמונה זו שיש את התוכן (סטאטוס) , אבל גם את התמונה מתוך המאמר שקישרתי ואת התיאור מתחתיו. וזה נקרא "שיתוף קישור" 

איך לייצר שיתוף קישור?

כאשר אתם מוסיפים קישור לסטאטוס שכתבתם, התמונה עם הכותרת והתיאור אמורים להופיע אוטומאטית בפוסט- לכן, בשלב הזה אתם יכולים להסיר את הקישור שכתבתם בתוך הסטאטוס, כי התמונה והקישור כבר מופיעים בתוך הסטאטוס והם לחיצים. (כלומר המשתמש יוכל ללחוץ על התמונה ולעבור ישירות לקישור שהוספתם)

 והנה מה שפייסבוק מסרו בהקשר של השינויים:

"הדרך הטובה ביותר לשתף תוכן  אחרי העדכון הזה, היא על ידי שיתוף קישורים, אנחנו מצאנו שכך יש אינטראקציה גבוהה יותר, ויראליות גבוהה יותר וכמות גדולה יותר של אנשים נחשפים לתוכן".

ועוד טיפ ממני לבעלי דפים:

תפסיקו לעלות סטאטוסים שהם טקסט בלבד בדפים, כי החשיפה אליהם יורדת בצורה משמעותית. אתם יכולים להמשיך לכתוב סטאטוסים עם תמונות שאתם מעלים בעצמכם, כשאתם עושים זאת, אני מציעה לעלות תמונה בגודל 1200 על 1200 פיקסלים (כן, אני יודעת שזו תמונה גדולה), ופייסבוק יתאימו את התמונה לפוסט כדי שהיא תוצג כראוי ולא תיחתך בניוזפיד.

 מתוסכלים מפייסבוק?

אני יודעת שכמשווקים, מנהלי דפים או בעלי עסקים, אתם מבינים שלפייסבוק יש ערך רב עבורכם ועבור העסק שלכם, אבל השינויים הרבים בפייסבוק, העדכונים, המעקב אחרי האלגוריתים שמשתנים, יכולים לתסכל כל אחד. כמי שמלמדת ומנהלת פעילות בפייסבוק לבעלי עסקים כבר שנים רבות, שמתי לעצמי כמטרה לעזור ולייצר תוצאות בפייסבוק לבעלי עסקים. יש לי אסטרטגיות רבות שיכולות לעזור לכם להשיג תוצאות ולכן אני ממליצה לכם:

א.    אם אתם מנהלים לבד את הפעילות בפייסבוק – הצטרפו כעת למועדון הפייסבוק הישראלי:

http://www.hadasadler.com/f

ב.    אם אין לכם את הזמן, הכח או הרצון לנהל בעצמכם את הפעילות בפיסבוק – תנו לנו, לנהל זאת עבורכם:

http://www.hadasadler.com/f-1 

מקווה שמאמר זה עזר לכם, תרגישו חופשי לשתף אותו גם לחברים שלכם (זוכרים איך? מעתיקים את הכתובת של המאמר ( http://www.hadasadler.com/facebook-link-share ) כותבים סטאטוס  בפייסבוק ומדביקים את הקישור, ואז.. אחרי שהתמונה והמלל מופיעים בסטאטוס, אפשר למחוק את הקישור מהסטאטוס)

בהצלחה!!!  

בואו לבקר אותי בדף הפייסבוק שלי (ואל תשכחו ללחוץ לייק)

https://www.facebook.com/HadasAdler.SocialMediaMarketing

הקלידו את פרטיכם וקבלו עדכון במייל על כל תוכן חדש


 

פורסם בתאריך: יום רביעי, 22 בינואר, 2014 בשעה 21:10
הדס אדלר בפייסבוק